HAKKIMIZDA

Öncelikle, hizmetlerinizin yürütülmesinde "sizin için, sizinle beraber" ilkesi ile çalışan ve tercihleriniz arasında bulundurduğunuz için teşekkür ederiz.
1999 yılından itibaren İSG danışmanlığı adı altında 1.500'ü aşkın firmada İş Güvenliği çalışmaları yapmış. 100.000 kişiye iş sağlığı ve iş güvenliği konularında eğitim vermiş sektöründe ve konusunda lider kuruluşlardan biridir. 2012 yılında çıkan 6331 sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği yasası kapsamın da OSGB yetkisi ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. İstanbul'da Avrupa ve Anadolu yakasından yerleşik ofisleri ile Türkiye'mizin 55 ilinde faaliyet göstermektedir. Ailemiz, 60'dan fazla iş güvenliği uzmanı,yine 30'dan fazla kendi dallarında uzman hekim ve 20 yardımcı sağlık personelinden oluşmaktadır...

İŞİNİZE SAĞLIK OSGB Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi(OSGB) olarak;

İş Sağlığı (İşyeri Hekimi,Diğer Sağlık Personeli İstihdam Hizmeti)
İş Güvenliği (A,B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, İş Güvenliği Teknikeri İstihdam Hizmeti)
Eğitim (İş Güvenliği,İlkyardım,Yangın Eğitimi,Mesleki Eğitimler)
Risk Analizi, Acil Eylem Planı
Sağlık Taramaları, Sağlık Raporu
Mobil Sağlık
Periyodik Teknik Kontroller (Kaldırma Araçları, Basınçlı Kaplar, Ölçümler)
Çevre Danışmanlık
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku,
alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

"Önce Kalite" prensibi ve "Önceliğimiz İnsan" sloganı ile çalışan İŞİNİZE SAĞLIK OSGB müşteri portföyünde tüm sektörden firmaların bulunması sebebiyle bilgi birikimi ve tecrübesi yüksek düzeydedir.Bunun sonucunda yeni müşterilerin risklerini, yapılarını hızlıca kavrarken, doğru çözüme daha sağlıklı ulaşalabilmektir.
İşletmenizin gerek yasal, gerekse yurt içi ve yurt dışı denetimlerde size yardımcı olmak üzere, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile 4857 sayılı İş Kanunu ve bu kanunlara bağlı olarak çıkarılmış ilgili mevzuatın gerekleri konusunda süreçlerin iyileştirilmesinde ve tamamlanmasında yanınızda olacağız. Bu çerçevede "İş Sağlığı ve Güvenliği" süreçleri ile bütünleşmiş denetim,eğitim,danışmanlık ve mühendislik programlarının yürütülmesinde, sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

© All Rights Reserved DamlaWeb